Eco wipes (wkład), dr.schumacher- suche chusty do stosowania z dozownikiem 100 sztuk (00-915-RD10006-01) | Medim24
  • Tylko online

Eco Wipes (Wkład), Dr.Schumacher- suche chusty do stosowania z dozownikiem 100 sztuk

29,90 zł

Brutto

dostawa w ciągu 3 dni roboczych

Jednorazowe suche chusty ECO WIPES do stosowania z dozownikiem i środkiem dezynfekującym

Ilość`
dostępny na stanie
 

Nasze produkty spełniają najwyższe standardy europejskie.

 

Niezawodna współpraca. 30 lat doświadczenia w branży medycznej.

Eco Wipes

Jednorazowe nietkane suche chusty do stosowania z dowolnymi środkami myjąco- dezynfekującymi
Doskonałe rozwiązanie dla środka dezynfekującego

Uwaga!!!

OFERTA DOTYCZY TYLKO WKŁADU (100 SZTUK CHUSTECZEK)

Opis produktu

Suche chusty Desco Wipes po przygotowaniu do użycia służą do szybkiego i łatwego mycia oraz dezynfekcji wyrobów medycznych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni. Wykonane z wysokogatunkowego nietkanego materiału. Chusty charakteryzują się dużą chłonnością.

Desco Wipes mogą być stosowane w połączeniu z dowolnymi środkami gotowymi do użycia jak również roztworami roboczymi przygotowanymi z koncentratów dezynfekujących. System suchych, jednorazowych chusteczek Desco Wipes wraz z dozownikiem po przygotowaniu stanowi doskonałe, innowacyjne rozwiązanie do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni. Materiał nietkany, z którego wykonane są chusty gwarantuje równomierne nawilżenie powierzchni środkiem dezynfekującym.

Chusteczki Desco Wipes aplikowane są z wiaderka dozującego poprzez przeciągnięcie ich przez specjalny otwór dozujący posiadający możliwość ponownego zamknięcia po użyciu. Rozwiązanie to gwarantuje zabezpieczenie roztworu roboczego przed zanieczyszczeniami i parowaniem.

Obszary zastosowania

System suchych, jednorazowych chust Desco Wipes wraz z dozownikiem po zalaniu środkiem dezynfekcyjnym/myjącym służą do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych oraz wszelkich powierzchni w placówkach służby zdrowia, domach pomocy społecznej, gabinetach lekarskich, a także we wszystkich obszarach przemysłu farmaceutycznego i laboratoriach, jak również w przemyśle spożywczym i stołówkach.

System ten polecany jest szczególnie do:

- powierzchni wyrobów medycznych mających bezpośredni kontakt z pacjentem jak np. stoliki nocne i nosze

- blatów roboczych

- obszarów użytkowych, w których nie ma przyłączy wodociągowych, lub w których higieniczne oczyszczanie powierzchni nie jest możliwe

- powierzchni trudno dostępnych.

powierzchnie.png

Sposób użycia

Sporządzić 2,5 – 3 litrów roztworu roboczego środka myjącego lub dezynfekującego zgodnie z informacjami podanymi przez producenta preparatu w instrukcji użytkowania.

Jednorazowe, suche chusteczki Desco Wipes należy wyciągnąć z folii i włożyć do dozownika – wiaderka. Następnie zalać (przygotowanym roztworem roboczym lub preparatem gotowym do użycia) chusty i poczekać do ich pełnego nasiąknięcia od 30 do 60 minut. Chusty są gotowe do użycia po ich całkowitym nasączeniu.

Chusty należy wyciągać pojedynczo jedna po drugiej. Każda następna chusta chroniona jest przed wyschnięciem przez zamknięcie otworu dozującego. Należy przestrzegać długości czasu ekspozycji podanego przez producenta środka dezynfekującego / myjącego. Stabilność roztworów wszystkich produktów Dr. Schumacher przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni została przetestowana w stężeniach zalecanych przez DGHM.

Przetestowano również alkoholowe środki gotowe do użycia. W przypadku wszystkich produktów Dr. Schumacher okres przydatności do użycia wynosi co najmniej 28 dni.

Dane techniczne

Chusteczki Desco Wipes są dostępne w rolkach po 100 chusteczek o wymiarach: 32 x 30 cm.

Chusteczki wykonane są z wysokiej jakości, nie pozostawiającego kłaczków nietkanego materiału - 100% z mieszany włókien syntetycznych - poliester.

Chusty o gramaturze ok. 40g/m2.

Przechowywanie

Suche chusty przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5-25oC w suchym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia. Nasączone środkiem dezynfekcyjnym chusty, przechowywać zgodnie z wytycznymi podanymi przez producenta środka nasączającego.

Rejestracja

Wyrób medyczny klasa I

ProduktJednostka sprzedażyZawartośćOpakowanie zbiorcze Numer katalogowy
ECO Wipesrolka100 szt. chusteczek6 x 100 szt. chusteczek00-915-RD10006-01

00-915-RD10006-01
28 Przedmioty

Opis

Wyrób medyczny
Tak