Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dla Przychodni i Gabinetów lekarskich

Utrzymanie czystości w gabinecie medycznym działa inaczej niż w innych miejscach. Do zachowania bezpieczeństwa potrzebne są środki ochrony osobistej, ale też różnego rodzaju preparaty, dzięki którym możliwa jest szybka i skuteczna sterylizacja. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości i bezpieczne środki, które pomogą stworzyć odpowiednie warunki pracy dla personelu medycznego. 

Dezynfekcja szpitali i przychodni – wszystko to, czego potrzebujesz do zachowania bezpiecznych warunków

Wysokiej jakości dezynfekcja w szpitalu, przychodni czy gabinetach lekarskich jest bardzo ważna dla zachowania higienicznych warunków pracy. Zwiększa również bezpieczeństwo pacjentów, którzy nie są narażeni na zakażenie się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz płyny do dezynfekcji czy sterylizacji narzędzi, dzięki którym masz pewność, że pozbywasz się bakterii, grzybów czy innych szkodliwych dla zdrowia organizmów. Sterylizacja narzędzi medycznych sprawia również, że mogą być one używane wielokrotnie bez ryzyka wystąpienia negatywnych skutków. W naszej ofercie znajdziesz środki do dezynfekcji powierzchni medycznych czy narzędzi chirurgicznych w różnej formie. Proponujemy:

  • chusteczki;
  • emulsje;
  • płyny;
  • tabletki rozpuszczalne.

Dzięki tak dużej różnorodności dobierzesz produkt, którego używanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze.

Środki do dezynfekcji dla medyków

Oprócz dezynfekcji narzędzi i powierzchni bardzo ważna jest również dezynfekcja i ochrona osobista medyków. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości maseczki. Proponujemy również przebadane dermatologicznie środki do dezynfekcji skóry. To bezpieczne preparaty, które nadają się do stosowania nawet przez osoby z wrażliwą skórą. Dzięki nim medycy w szybki sposób mogą pozbyć się wszelkich bakterii po kontakcie z pacjentem. W ofercie dostępne są płyny do mycia rąk, płyny do dezynfekcji rąk i chusteczki dezynfekujące. Dzięki temu możesz dobrać produkt idealny dla każdego lekarza.

Zapraszamy do kontaktu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium