Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dezynfekcja weterynaryjna nie różni się zbytnio od tej w gabinetach medycznych. Plany higieny wdrażane w gabinecie weterynaryjnym powinny zapewnić bezpieczeństwo personelowi medycznemu, właścicielom zwierząt, jak i zwierzętom. Dlatego też w Medim24 znalazły się najwyższej jakości weterynaryjne środki dezynfekcyjne.

Dezynfekcja weterynaryjna – produkty

W ofercie znajdziesz środki do dezynfekcji w weterynarii, dzięki którym oczyścisz wszelkiego rodzaju powierzchnie. Proponujemy między innymi kwaśny środek neutralizujący i myjący czy środek do mycia klatek dla zwierząt. Dzięki tym preparatom gabinety weterynaryjne pozostają czyste i gotowe na przyjęcie pacjentów. W ofercie znajdziesz również preparaty do pielęgnacji stali nierdzewnej. Pozwolą zachować na dłużej wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w dobrym stanie. Zapobiegają powstawaniu rys i sprawiają, że na blatach nie widać smug czy palców. Dodatkowo oferujemy środki do dezynfekcji narzędzi, dzięki nim choroby zwierzęce się nie rozprzestrzeniają. 

Dezynfekcja gabinetu weterynaryjnego jest ważna. Jednak w tego rodzaju placówkach istotne znaczenie ma również dezynfekcja i ochrona osobista medyków. Mają oni kontakt z chorymi zwierzętami, więc muszą być w odpowiedni sposób chronieni. Dlatego też proponujemy najwyższej jakości płyny do mycia rąk oraz płyny do dezynfekcji rąk. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe normy europejskie, dzięki czemu wiesz, że stosujesz najlepszą ochronę. Dodatkowo płyny do sterylizacji narzędzi, dezynfekcji powierzchni czy skóry są przebadane dermatologicznie. Nie wywołają więc podrażnień nawet u osób z wrażliwą skórą. 

Nie wiesz, na jakie płyny do dezynfekcji narzędzi się zdecydować? Skontaktuj się z nami! Pomożemy wybrać odpowiednie produkty dla Twojego gabinetu weterynaryjnego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium